Fotogalerie

Slávnostné otvorenie Japonského centra na PEVŠ

Slávnostné otvorenie Japonského centra spojené s kultúrnym programom.
 

Delegácia z Vietnamu na PEVŠ

Rektor Paneurópskej vysokej školy prof. Ján Svák, DrSc., člen Správnej rady PEVŠ JUDr. Ján Čarnogurský a dekan Fakulty práva PEVŠ prof. Jaroslav Ivor, DrSc. prijali 26. septembra 2014 na pôde školy ministra spravodlivosti Vietnamskej socialistickej republiky J.E. pána Ha Hung Cuong. Spolu s veľvyslankyňou Vietnamskej socialistickej republiky v Bratislave J.E. pani Ho Dac Minh Nguyet a ďalšími členmi delegácie sa zaujímali o možnosti spolupráce a na záver stretnutia si prezreli priestory školy.
 

PEVŠ privítala svetovú špičku právnikov

Na pôde Paneurópskej vysokej školy sa uskutočnil svetový kongres Medzinárodnéj akadémie komaparativného práva.
 

Medzinárodná ORACLE Academy na Fakulte informatiky PEVŠ

Fakulta informatiky hostila záverečné školenie medzinárodného IT kurzu pre pedagógov .
 

Medzinárodná konferencia Technickej univerzity vo Viedni a Paneurópskej vysokej školy

„Aktuálne témy vedy a výskumu v globálnom prostredí“.
 

Donau Bohemia Trophy na Rozálke otvoril jazdeckú sezónu

Tohtoročná jazdecká sezóna odštartovala uplynulý víkend (9.-11.5.) v Areáli Rozálka v Pezinku prvými pretekmi - Slovenským pohárom klubov v drezúre o cenu rektora Paneurópskej vysokej školy. Tie sú súčasťou medzinárodného seriálu Donau Bohemia Trophy. Čestným prezidentom pretekov bol Karol von Habsburg –Lothringen.
 

Diskusie za okrúhlym stolom s odborníkmi z praxe

V apríli Študentský klub PEVŠ privítal niekoľko osobností, s ktorými sa diskutovalo na aktuálne témy z rôznych oblastí.
 

Vzdelávanie v medzikultúrnom dialógu

Paneurópska vysoká škola, Univerzita sv. Cyrila a sv. Metoda (Trnava), Turecko-slovenská aliancia pre vzdelávanie a rozvoj zorganizovali medzinárodnu vedecku konferenciu Vzdelávanie v medzikultúrnom dialógu, ktorá sa uskutočníla 2. – 4. apríla 2014 na Paneurópskej vysokej škole v Bratislave.
 

Prednáška a diskusia s Robertom KALIŇÁKOM

Študentský klub PEVŠ pre Vás zorganizoval ďalšiu zaujímavú prednášku s diskusiou. Tentokrát našu pozvánku prijal minister vnútra Robert Kaliňák.
 

Prednáška a diskusia s Marošom Šefčovičom

Dňa 05. 03. 2014 sa v budove Paneurópskej vysokej školy konala prednáška a diskusia s podpredsedom Európskej komisie a komisárom pre medziinštitucionálne vzťahy a administratívu Marošom Šefčovičom.
 

Imatrikulácie 2013

Na Paneurópskej vysokej škole sú tradíciou popri oficiálnych aj tie neoficiálne študentské imatrikulácie a s nimi spojená párty.
 

Prednáška a diskusia s R. Ficom

Študentský klub PEVŠ dňa 15. apríla 2013 zorganizoval diskusiu s predsedom vlády SR Róbertom Ficom.
 

Podpis memoranda o spolupráci medzi Paneurópskou vysokou školou a Hohe Warte Ausbildungseinrichtung für Wirtschaft und Ethik GmbH

Začiatkom júna došlo k podpisu memoranda o spolupráci medzi Paneurópskou vysokou školou a Hohe Warte Ausbildungseinrichtung für Wirtschaft und Ethik GmbH na viedenskej radnici v súvislosti s úspešnou registráciou študijných programov Paneurópskej vysokej školy Ministerstvom pre Vedu a výskum Rakúskej republiky. Podpisu sa zúčastnili predstavitelia Správnych rád oboch subjektov, Prof. Linnert a Dr. Čarnogurský, rektor Paneurópskej vysokej školy prof. Svák, ako aj veľvyslanec a konzul Slovenskej republiky v Rakúsku. Cieľom a obsahom spolupráce je zvyšovanie vzdelávacej a vedeckovýskumnej aktivity a podpora výmeny vysokoškolských učiteľov.
 

Študenti Fakulty masmédií PEVŠ vo finále medzinárodnej súťaže

Dielo študentov Romana Doležala, Michala Mikušku a Juraja Adámka, postúpilo do finále medzinárodnej súťaže o najlepšie prezentačné video školy členskej univerzity združenia Compostela Group of Universities.
 

Podpis zmluvy o vzájomnej spolupráci s gymnáziom Mikuláša Galandu v Turčianskych Tepliciach

Rektor Paneurópskej vysokej školy prof. JUDr. Ján Svák, DrSc. a primátor Turčianskych Teplíc Mgr. Michal Sygút podpísali zmluvu o vzájomnej spolupráci s gymnáziom Mikuláša Galandu v Turčianskych Tepliciach.
 
Stránka
Ukáž položek na stránku

ANKETA

Která výhra by se Vám líbila v naší nové soutěži?
Mobilní telefon iPhone
10 hlasů (23%)
 
Tablet Samsung
13 hlasů (30%)
 
Zahraniční zájezd
21 hlasů (48%)
 
Celkový počet hlasujících: 44
 
Zpět nahoru