Пресса о нас

Na PEVŠ budú prednášať šéfredaktori slovenských médií 22.02.2017

Fakulta masmédií PEVŠ a mediálny dom News & Media Holding sa dohodli na spolupráci pri vzdelávaní a nadobúdaní praktických zručností novej generácie novinárov.
 

Fakulta masmédií sa podieľa na pomoci ľuďom bez domova 26.01.2017

Fakulta masmédií spoločne s OZ Vagus a ďalšími partnermi pripravili na dnes 26.1. Krajší deň ľuďom bez domova. V centre OZ bude na nich čakať teplý obed, možnosť dať sa ostrihať či oholiť, vypočuť si pritom dobrú hudbu a aj inak sa zabaviť. Súčasťou popoludňajšieho podujatia je zbierka teplého šatstva, ktorú bude OZ Vagus následne distribuovať ľuďom, aby mali vyššie šance prežiť zimu na ulici.
 

O súťaži Lego Liga 25.01.2017

Fakulta informatiky sa prvýkrát zapojila do zorganizovania regionálneho kola medzinárodnej súťaže v stavaní a ovládaní robotov z celosvetovo známych stavebníc Lega. O súťaži si prečítajte viac v blogu nášho pedagóga a organizátora súťaže v našej škole, Ing. Juraja Štefanoviča, PhD.
 

Kurzy IT na Fakulte informatiky 23.01.2017

Od februára otvára Fakulta informatiky PEVŠ 7 špecializovaných kurzov na zvýšenie zručností v oblasti informačných technológií. Určené sú študentom aj širokej verejnosti.
 

Súkromné vysoké školy nerozdávajú tituly len tak 12.01.2017

PEVŠ je v hodnotení vysokých škôl na Slovensku konkurencieschopná v porovnaní s verejnými vysokými školami vo viacerých parametroch.
 

PEVŠ sa premiérovo zapojila do súťaže First Lego League 11.01.2017

Zajtra sa na Fakulte informatiky PEVŠ koná regionálny turnaj 9. ročníka medzinárodnej súťaže FIRST LEGO League. Vstup pre verejnosť je voľný.
 

Dekan Jozef Leikert získal prestížne ocenenie 04.01.2017

14 významných osobností Slovenska ocenila spoločnosť ARTEM pod záštitou Európskej akadémie vied a umení v spolupráci s NR SR. Je medzi nimi aj dekan Fakulty masmédií PEVŠ, Jozef Leikert. Blahoželáme!
 

Študenti Paneuropy Kings prekonali Gladiátorov z Trenčína 02.01.2017

Zápas EUHL v Trenčíne tentokrát priniesol radosť našim hokejistom.
 

Študent FI získal Cenu verejnosti v súťaži Študentská osobnosť 15.12.2016

V projekte neziskového združenia Junior Chamber International – Slovakia, ktorý mediálne podporuje denník Pravda, študent Fakulty informatiky PEVŠ Michal Štensa získal Cenu verejnosti.
 

Odborníci rozpúšťali mýty o využívaní internetu 13.12.2016

Fakulta psychológie PEVŠ bola partnerom 2. ročníka medzinárodnej konferencie Virtuálna generácia.
 
Stránka
Ukáž položiek na stránku
 
Naspäť hore